Gent

28 NOV

Tickets

19:00 - 19:30

Kick-Off

Design Museum


19:30 - 00:00

De Kotroute


vanaf 23:00

Afterparty

Vooruit


VVK €5/ ADK €7

⇦ HomeTickets
DKR 2016

Moving Ground


dans

Hana Miletić & Melanie Bonajo


EXPO BEURSSCHOUWBURG

Comfortadel


dans

Raven Lamoot


schilderkunst

Discobar Openbaar


DJ01:20

Alek et Les Japonaises


muziek00:30 - 01:20

KASK-studenten audio-visuele kunsten


kortfilm

LAU


muziek23:00 - 00:30

Florien Allemeersch


Schilderkunst

Paulien Baudu


Illustratie

Yadayn


muziek20:30

Boonyi


muziek21:u30

Enne Boi


Beeldende kunst

Jade Kerremans


Beeldende kunst

Wodwo


Beeldende kunstsluit om 23:00

Céderik Goossens


Slampoetry/hiphop 21:00 / 22:00

Jotie


muziek21:30 / 22:30

Detlef Packo


Installatiekunst

Kenny Hoste


Beeldende kunst

Aron Wouters


Mix van kunstvormen

Mount Soon


muziek21:30 / 22:30

Jolien Roos


Fotografie

Clustered


muziek20:30

Nele Sys


Beeldende kunst

Thijs Polfliet


Beeldende kunst

Jonathan Huygens


Vrije grafiek

Silke Reyntjens


Beeldende kunst

Nonno


muziek20:00 - 24:00

Jelle Vandewiele met PAL


Visuals+muziek

XL Air


Radio23:00

Studenten RITCS


Animatiefilm22:30-24:00

Nathan Ooms



Performance

Ronin The Wolf


Muziek20:00 / 20:45 / 21:45 / 22:30 / 23:15

Paper James


Muziek20:00 / 21:00 / 22:15 / 23:15

Anna Borodikhina


Fotografie

Tom Vienne / Planeet Janus


Illustratie

Mieke Briers


Kortfilm

Alexandra Bertels


Fotografie

Kobe De Wouw


Muziek20:00 / 21:00 / 22:15 / 23:15

The Daring Man


DKR 2017

Stad en universiteit. sinds 1817


on-going: tentoonstelling

Noël


muziek22:00

Le Fromage


Muziek19:00

Eyemèr


Muziek22:00 - 22:30

Shtevil


Muziek21:00

Chicken Leg


Muziek20:30

Flo


Muziek21:00 - 21:30

Alien Observer


Muziek

Betonvogel


Muziek

DJ Foustache


DJ-set

Yung Geweld


Muziek

Tineke Baque


Performance

Nienke Baeckelandt


Performance

Alexander Deprez


Fotografie/performance

Lewi Vegas & Like Miri


Muziek21:00

Smelly Cats & The Alley Cats


Muziek19:30

LXNGTN


Muziek21:30

TwoFace


Muziek00:30 - 01:15

DJ Patrick Vervueren


DJ-set01:15 - 04:00

Danny Blue and the Old Socks


Muziek23:15 - 00:00

Danté Coppens


Schilderkunst

Antje Bots


Beeldende kunst

Iris Vanderzeypen


Fotografie

Iris Vanderzeypen & Caro Deraedemaecker


Performance

FTAKKE


Muziek21:30 - 22:30 (30 min.)

Fisherman


Muziek20:30 - 21:30 - 22:30 (20 min.)

Stijn Vandamme


Audiovisuele kunst

Jonas Tuch


Schilderkunst

Thans


Muziek20:00 - 20:30

Quinn Vermeersch


Beeldende kunst

Greg Van Staey


Schilderkunst

Suspenders’ Gravity


Muziek21:00 - 21:30 - 22:00 (20 min.)

Moving Ground


Dans20:00 (20 min.)

Pieter Verbeke


Multimedia

Julie Scheurweghs


Fotografie

Kobe de Wouw


Muziek

Wietse Palmans


Beeldende kunst

Veroniek Van Samang


Beeldende kunst

Liese Vanhove


Beeldende kunst en installatie

Maaike Everaerts


Beeldende kunst

Meander


Muziek 20:15 - 21:15 - 22:15 (20 min.)

Smila Zinecker


Performance20:00

Rosie Vermeiren


Beeldende kunst

King Victor


Muziek20:00 - 21:00 - 22:00 (20 min.)

MINICINEMA


Audiovisuele kunst

Lando Riské


Installatie

Naomi Bousson


llustratie

ILA


Muziek19:45 - 20:45 - 21:45 - 22:45

Iris Janssens


Fotografie

Roncha


Performance19:00

KASK-studenten Fotografie


Fotografie

Iris Janssens


Fotografie

Mohammed Hammad


Fotografie

Lukas Claessens


Installatie

Edsnor x Kiuw


Grafische vormgeving en illustratie

Dorien Buys & Arnout Spiessens


performance/installatie

Janne Claes


Installatie

KASK-studenten Film


Audiovisuele kunst

Ellen De Vos


Tekenkunst

Pieter Verbeke


Multimedia

Agathe Danon


Fotografie

Robin Verslegers


Beeldende kunst

Imani Haelterman


Illustratie

Jan-Willem Vandenberghe


Schilderkunst

Tom Vienne


Illustratie

Dea Campine


Mixed media

Thomas Lesaffre


Installatie

Leen Vandierendonck


Tekenkunst

Matthias Verhoene


Architectuur