archief archief archief archief archief archief archief archief archief

Moving Ground

dans

Hana Miletić & Melanie Bonajo

EXPO BEURSSCHOUWBURG

Comfortadel

dans

Raven Lamoot

schilderkunst

Discobar Openbaar

DJ01:20

Alek et Les Japonaises

muziek00:30 - 01:20

KASK-studenten audio-visuele kunsten

kortfilm

LAU

muziek23:00 - 00:30

Florien Allemeersch

Schilderkunst

Paulien Baudu

Illustratie

Yadayn

muziek20:30

Boonyi

muziek21:u30

Enne Boi

Beeldende kunst

Jade Kerremans

Beeldende kunst

Wodwo

Beeldende kunstsluit om 23:00

Céderik Goossens

Slampoetry/hiphop 21:00 / 22:00

Jotie

muziek21:30 / 22:30

Detlef Packo

Installatiekunst

Kenny Hoste

Beeldende kunst

Aron Wouters

Mix van kunstvormen

Mount Soon

muziek21:30 / 22:30

Jolien Roos

Fotografie

Clustered

muziek20:30

Nele Sys

Beeldende kunst

Thijs Polfliet

Beeldende kunst

Jonathan Huygens

Vrije grafiek

Silke Reyntjens

Beeldende kunst

Nonno

muziek20:00 - 24:00

Jelle Vandewiele met PAL

Visuals+muziek

XL Air

Radio23:00

Studenten RITCS

Animatiefilm22:30-24:00

Nathan Ooms


Performance

Ronin The Wolf

Muziek20:00 / 20:45 / 21:45 / 22:30 / 23:15

Paper James

Muziek20:00 / 21:00 / 22:15 / 23:15

Anna Borodikhina

Fotografie

Tom Vienne / Planeet Janus

Illustratie

Mieke Briers

Kortfilm

Alexandra Bertels

Fotografie

Kobe De Wouw

Muziek20:00 / 21:00 / 22:15 / 23:15

The Daring Man


Stad en universiteit. sinds 1817

on-going: tentoonstelling

Noël

muziek22:00

Le Fromage

Muziek19:00

Eyemèr

Muziek22:00 - 22:30

Shtevil

Muziek21:00

Chicken Leg

Muziek20:30

Flo

Muziek21:00 - 21:30

Alien Observer

Muziek

Betonvogel

Muziek

DJ Foustache

DJ-set

Yung Geweld

Muziek

Tineke Baque

Performance

Nienke Baeckelandt

Performance

Alexander Deprez

Fotografie/performance

Lewi Vegas & Like Miri

Muziek21:00

Smelly Cats & The Alley Cats

Muziek19:30

LXNGTN

Muziek21:30

TwoFace

Muziek00:30 - 01:15

DJ Patrick Vervueren

DJ-set01:15 - 04:00

Danny Blue and the Old Socks

Muziek23:15 - 00:00

Danté Coppens

Schilderkunst

Antje Bots

Beeldende kunst

Iris Vanderzeypen

Fotografie

Iris Vanderzeypen & Caro Deraedemaecker

Performance

FTAKKE

Muziek21:30 - 22:30 (30 min.)

Fisherman

Muziek20:30 - 21:30 - 22:30 (20 min.)

Stijn Vandamme

Audiovisuele kunst

Jonas Tuch

Schilderkunst

Thans

Muziek20:00 - 20:30

Quinn Vermeersch

Beeldende kunst

Greg Van Staey

Schilderkunst

Suspenders’ Gravity

Muziek21:00 - 21:30 - 22:00 (20 min.)

Moving Ground

Dans20:00 (20 min.)

Pieter Verbeke

Multimedia

Julie Scheurweghs

Fotografie

Kobe de Wouw

Muziek

Wietse Palmans

Beeldende kunst

Veroniek Van Samang

Beeldende kunst

Liese Vanhove

Beeldende kunst en installatie

Maaike Everaerts

Beeldende kunst

Meander

Muziek 20:15 - 21:15 - 22:15 (20 min.)

Smila Zinecker

Performance20:00

Rosie Vermeiren

Beeldende kunst

King Victor

Muziek20:00 - 21:00 - 22:00 (20 min.)

MINICINEMA

Audiovisuele kunst

Lando Riské

Installatie

Naomi Bousson

llustratie

ILA

Muziek19:45 - 20:45 - 21:45 - 22:45

Iris Janssens

Fotografie

Roncha

Performance19:00

KASK-studenten Fotografie

Fotografie

Iris Janssens

Fotografie

Mohammed Hammad

Fotografie

Lukas Claessens

Installatie

Edsnor x Kiuw

Grafische vormgeving en illustratie

Dorien Buys & Arnout Spiessens

performance/installatie

Janne Claes

Installatie

KASK-studenten Film

Audiovisuele kunst

Ellen De Vos

Tekenkunst

Pieter Verbeke

Multimedia

Agathe Danon

Fotografie

Robin Verslegers

Beeldende kunst

Imani Haelterman

Illustratie

Jan-Willem Vandenberghe

Schilderkunst

Tom Vienne

Illustratie

Dea Campine

Mixed media

Thomas Lesaffre

Installatie

Leen Vandierendonck

Tekenkunst

Matthias Verhoene

Architectuur

Jeremiah Jackson en Kwame Mülzz

Muziek23u00

Ewoud Van Eetvelde

Audiovisuele kunst

DK

Muziek23u00

KLAP

kunstplatform

Koen De Gussem

Illustratie

Myrtille Vanhouwaert

Fotografie

Philemon

muziek

Viktor Van Hoof

Grafisch ontwerp

Margot Delaet

poëzie

STOOMBOOT

muziek21u30

Liselore Vandeput

Fotografie

Niels Vaes

installatie

Anton Hewitt

Sculptuur

Edsnor

Grafische vormgeving

Eva Baete

Grafisch ontwerp

Amber Gyselings

Illustratie

Jolien Dirix

Grafisch ontwerp

Bleak

muziek21u45

DJ Masai

muziek00u15

I need a boat

muziek20u30

Alexander Deprez

Fotografie

DJ Croquemachien

muziek01u45-03u00

Joëlle Dubois

Illustratie

Janne Claes

Audiovisuele kunst

TRANS

performance

Fitz Roy

muziek20u45

Steven Manes

Sculptuur en tekenkunst

Mieke Briers

Audiovisuele kunst

Tim Verhaegen

Audiovisuele kunst

Xavier Truant

Illustratie

Jakomo

muziek19u45

Loes Deckers

Illustratie

Gilles Tytgat

installatie

DJ All-man

DJ-set23:00 - 01:00

Ela Sadèr b2b Kai&I

DJ-set01:00 – 03:00

Tom Peeters

Fotografie

Florian Waerzeggers

Mixed media

Suura

Muziek20:30 – 21:15

HUGO

Beeldende kunst

Grimm Van Gestel

Audiovisuele kunst

Yanni Ratajczyk

Poëzie20:30 - 21:30 & 22:00 - 23:00

Trans

Performance20:30

Lisa Roggeband

Sculptuur

Monokimono

Muziek22:00 - 22:30

Ems Verhaert

Graffiti20:00 - 22:00

Paulien Verheyen

Illustratie

Flood

Muziek21:00 - 21:30

Ventus

Muziek20:00 - 20:30

Ventus

Muziek22:00 - 22:30

Skrew Studio

Grafische vormgeving

Saskia Bouhoui

Mixed media

Martin Vos

Schilderkunst

Pauline Van Aelst

Fotografie

Denisa Teglas

Schilderkunst

Mirly Wouters

Mixed media

Konvoï

Muziek21:30- 22:00

Bronce

Muziek20:00 - 20:30

The Pink Lemons

Muziek21:00 - 21:30

Low Hill

Muziek22:00 – 22:30

MAS - Tentoonstelling

Feest!19:00 - 21:30

Chloë Nuñez Garcia

Schilderkunst

HUGO + Flood

Live painting19:00